Az erdélyi állásbisztró
Faipari termelési vezetőt, mestert alkalmazunk

Munkakör leírása

Faipari termelési vezetőt, mestert alkalmazunk!

Most itt a lehetőség, hogy te irányítsd cégünk termelési tevékenységét, hiszen termelési vezető munkakörbe keressük legújabb munkatársunkat. Te fogsz felelni a termelés hatékonyságáért, felügyeled az erőforrások megfelelő felhasználását és a munkafolyamatok zökkenőmentes lebonyolítását.

Izgalmasnak hangzik? Lássuk, mik lesznek a feladataid.

  • A termelési folyamatok megtervezése, koordinálása és felügyelete
  • A termelési célkitűzések meghatározása és a teljesítmény nyomon követése
  • A termelési osztályok közötti együttműködés biztosítása
  • A termelési kapacitások, erőforrások és költségek elemzése az optimalizálás érdekében
  • A termelési folyamatokkal kapcsolatos biztonsági előírások betartásának biztosítása

Elvárások

Rád van szükségünk, ha:

  • már van tapasztalatod a termelési területen, vezető pozícióban;
  • rendelkezel szakirányú végzettséggel faipari területen;
  • jók a szervezési készségeid és nem jelent gondot a kommunikáció román és magyar nyelven egyaránt;
  • erős problémamegoldó és döntéshozói képességeid vannak;
  • értesz a hatékony erőforrás-kezeléshez és a költségek optimalizálásához;
  • képes vagy irányítani és fejleszteni egy csapatot.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és a munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Hosszútávú biztos szakmai karrier
  • Szakmailag magas szintű munka és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Családias hangulatú cégkultúra és tapasztalt, összeszokott csapat

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Nyárádszereda Str. Santandrei 76/a

A cégről röviden

A Ferestre Gold egy több mint 20 éves tapasztalattal rendelkező vállalkozás, amely rétegelt fa nyílászárók, tömörfa lépcsők és fából készült bútorok gyártásával foglalkozik. Cégünk egyedi megoldások széles választékát kínálja az asztalosmunkák területén kültérre és beltérre egyaránt.