Az erdélyi állásbisztró
Területi képviselő

Munkakör leírása

A Beppler Kft. dísznövény-szaporítóanyagok importjával foglalkozó, sepsiszentgyörgyi székhellyel rendelkező kereskedelmi cég  ERDÉLYI munkavégzéssel TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat keres csapatának bővítéséhez.

Előnyben a Maros, Kolozs, Szilágy, Beszterce, Fehér megyei lakhellyel rendelkezők.

Fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet nettó bérigény megjelölésével a következő e-mail-címre szíveskedj elküldeni: tamas.a@beppler.ro
A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállaló szándékod.

Elvárások

  • Felsőfokú kertészeti- vagy agrárvégzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Előnyt jelenthet a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

Amit kínálunk

  • Jó csapat
  • Ideális munkakörülmények
  • Támogató munkakörnyezet
  • Stabil háttér és szakmai fejlődési lehetőség

Elvárt nyelvtudás

Román, magyar

Egyéb juttatások

  • Szolgálati autó
  • Laptop
  • Telefon
  • Étkezési utalvány

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosvásárhely Str. Széchényi István 7 A

A cégről röviden

A Beppler Kft. dísznövény szaporítóanyagok - egynyári, kétnyári, mukátli, balkonnövények, krizantém, mikulásvirág, stb.- , kiegészítő termékek - tőzeg, cserép, műtrágya, szövetek, stb. importjával foglalkozó, sepsiszentgyörgyi székhellyel rendelkező, kereskedelmi cég.