Az erdélyi állásbisztró
Szállításvezetői menedzserasszisztens

Munkakör leírása

Belföldi építőipari anyagok szállításával foglalkozó cég szállításvezetői menedzserkisegítőt alkalmaz.

Önéletrajzot a következő e-mail-címre várunk: tunde.hegyi@ingservice.ro. Telefonszám: 0758 030994. A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva a Jóállás oldalán is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  •  gépjárművezetők napi tevékenységének koordinálása, felügyelete;
  •  napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése;
  •  adminisztráció;
  •   szállítási feladatok szervezése, nyilvántartások kezelése;
  •   jelentések/kimutatások készítése, fuvarokmányok készítése, kezelése;
  •   műszakbeosztás tervezése;
  •   fuvarozói elszámolásokhoz kapcsolódó adminisztráció támogatása;
  •   tehergépjárművek műszaki állapotának követése.

Előnyt jelent:

  •  román nyelvtudás;
  •  B és C kategóriás jogosítvány;
  •  hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  •  MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  •  problémamegoldó szemlélet.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Livezilor 105

Videó