Az erdélyi állásbisztró
Projektvezető

Munkakör leírása

Projektek teljes levezetése:

  • kivitelezés előkészítése;
  • ütemterv készítése;
  • helyszíni munkák szakmai felügyelete, alvállalkozók/ beszállítok koordinálása;
  • folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel;
  • szerződések ütemterv és teljesítés szerinti betartatása.

Elvárások

  • román nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes jártasság
  • jó kommunikációs készség (román, magyar, esetleg más nyelvek, pl. angol)
  • tanulási készség, nyitottság az új iránt
  • magas hajlandóság a feladatok beazonosítására és egyidejű leszervezésére
  • egyéni és csapatmunkában való felelősségvállalás

A cég sajátosságaiból adódó folyamatok elsajátításában, betanításában segítünk!

Amit kínálunk

  • előremutató szakmai fejlődési lehetőségek
  • tevékenységi területből adódóan színes, változatos munkakör
  • stabil hátteret biztosító vállalkozás

Munkavégzés helye: Románia.

Előnyt jelent:

  • szakirányú tapasztalat, esetleg végzettség;
  • vállalati kultúrával való gyors azonosulás;
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés, rangsorolási képesség, felelősségtudat.

Várjuk a motivációs leveled a cv@avcons.ro e-mail-címünkre, vagy kattinthatsz a Jelentkezem az állásra! gombra is.

A kiválasztott jelentkezőknek külön anyagot küldünk, amivel felkészülve tud részt venni az állás betöltéséhez szükséges versenyeztetésen.

Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely

A cégről röviden

Cégünk automatizálási rendszerek teljeskörű megoldásait szállítja és karbantartja.