Az erdélyi állásbisztró
Targoncavezető

Munkakör leírása

Fejlődő csapatunk olyan munkatársat keres, aki magabiztosan dolgozik targoncán, szívesen tanul, határozott és precíz.

Feladatok:

  • üres csomagolóanyagok, késztermékek és segédanyagok be- és kirakodása targoncával;
  • részvétel vegyes raklapok előkészítésében és rakodásában, dobozok kezelése, dobozok egymásra rakása, raklapok kézi stretch fóliával történő csomagolása;
  • bármilyen típusú anyag kézi és/vagy targoncás kezelése;
  • a targoncák optimális munkaképességű és tisztaságú karbantartása;
  • közreműködés a targoncák karbantartási munkáinak elvégzésében.

Elvárások

  • általános iskola (8 osztály);
  • ISCIR engedély a szakma gyakorlásához;
  • önálló munkavégzés;
  • alapfokú számítógépes ismeretek (Word/Excel/Office);
  • nyitottság a három műszakos munkavégzésre.

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér;
  • étkezési jegyek;
  • munkatársajánló program;
  • stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
  • szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

Román és magyar (középhaladó nyelvismeret)

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Újtusnád Str. Garii 599/c