Az erdélyi állásbisztró
Számlázó

Munkakör leírása

Fejlődő csapatunk olyan munkatársat keres, aki, szívesen tanul és kihasználja a fejlődési lehetőségeket, határozott és szeret precízen dolgozni.

Feladatok:

  • feladatok indítása és listázása a gépjárművezetők számára;
  • ellenőrzi és bevezeti a kiállított értesítések és számlák adatait;
  • kiosztja a fuvarokmányokat a járművezetőknek;
  • kulturáltan kommunikál a küldöttekkel és a szállítóeszközök vezetőivel.

Elvárások

  • önálló és csapatban való munkavégzés;
  • középfokú végzettség;
  • min. 1 év szakmai tapasztalat;
  • számítógépes ismeretek (Excel, Word) középfokú szinten;
  • alcsíki lakhely előnyt jelent;
  • meghatározott idejű szerződés (6 hónap).

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér;
  • étkezési jegyek;
  • munkatársajánló program;
  • stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve;
  • szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség.

Elvárt nyelvtudás

Román nyelvismeret középfokú szinten

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Újtusnád Str. Garii 599/c