ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR – SZÁSZRÉGEN // COORDONATOR SERVICII CLIENTI – REGHIN

Munkakör leírása

HU
Legfontosabb teendőid az ügyfelekkel való kapcsolattartás, úgy magán- mint jogi személyekkel, az Alpha Bank arculatának, termékeinek és szolgáltatásainak a népszerűsítése, magas szakmai színvonalon alapuló, tartós partnerkapcsolatok kialakítása.

RO - RESPONSABILITATILE
Responsabilitatile cheie implica interactiunea cu clientii, persoane fizice si juridice, promovarea imaginii, produselor si serviciilor Alpha Bank precum si stabilirea parteneriatelor de durată, bazate pe un înalt nivel de profesionalism.

Elvárások

HU

  • felsőfokú végzettség;
  • banki tapasztalat és Senior/Ügyfélszolgálati/Front Office Koordinátor pozícióban szerzett készségek;
  • a banki jogszabályok és a Román Nemzeti Bank szabályozásainak alapos ismerete;
  • román és magyar nyelvtudás;
  • MS Office (Word, Excel) ismeretek;
  • kommunikációs és interperszonális készségek, csapatszellem;
  • felelősségtudat, a részletekre való odafigyelés, jó szervezőkészség.

RO - CERINTE

  • studii superioare;
  • experienta bancara in front-office, preferabil intr-o pozitie de Senior sau Coordonator Clientela;
  • cunostinte de legislatie bancara si regulament BNR;
  • cunoasterea limbilor romana si maghiara;
  • cunostinte MS Office (Word, Excel);
  • bune abilitati de comunicare si interactiune interpersonala, spirit de echipa;
  • responsabilitate, atentie la detalii si o buna capacitate de organizare.

Amit kínálunk

HU

  • szakmai és magánélet közötti egyensúly;
  • akár évi 30 nap szabadság, munkarégiség függvényében;
  • fizetett szabadnapok életed különleges eseményeire;
  • születésnapi szabadnap, amikor szeretteiddel ünnepelhetsz;
  • szabadnap előre nem látható személyes eseményekre;
  • szabad vizsganap – támogatjuk fejlődésedet;
  • egészségbiztosítás – mert az egyszerű orvosi biztosítás nem mindig fedezi az egészségügyi szükségleteket; nálunk Te választod ki a biztosítót, akivel szerződést szeretnél kötni;
  • balesetbiztosítás – együtt vészeljük át a legnehezebb pillanatokat.

RO - BENEFICII

  • echilibru viata personala/viata profesionala;
  • pana la 30 de zile de concediu de odihna/an, in functie de experienta de lucru;
  • zile libere platite pentru evenimente speciale din viata ta;
  • birthday off – zi libera pentru a-ti celebra aniversarea cu cei dragi;
  • zi libera pentru evenimente personale neprevazute;
  • zi libera pentru examene – suntem alaturi pentru performanta ta;
  • asigurare medicala – pentru ca un simplu abonament medical nu acopera intotdeauna nevoile de sanatate; la noi, tu alegi furnizorul, dintre cei mai mari din piata;
  • asigurare impotriva accidentelor - depasim împreuna chiar si momentele cele mai dificile.

Egyéb juttatások

HU
Pénzügyi előnyök

  • 13 fizetés/év, függetlenül attól, hogy mikor csatlakozol csapatunkhoz (arányosan számítva);
  • különleges életesemények anyagi támogatása;
  • banki szolgáltatások és termékek kedvezményes költségek mellett;
  • étkezési jegyek.

Képzés és fejlesztés

  • integrációs program – hogy könnyen beilleszkedj, akkor is ha még nem dolgoztál a bankrendszerben;
  • Buddy program - elhivatott, tapasztalt és lelkes kollegák tanítanak az első hetekben;
  • képzési terv – feletteseddel közösen határozzátok meg, melyik tanulási út áll legközelebb hozzád;
  • teljes hozzáférés számtalan online tréninghez;
  • Bookster előfizetés, amely egy közeli barátod lesz;
  • belső kommunikációs platform, hogy közvetlen beszélhess kollegáiddal.

Önéletrajzodat a cariere@alphabank.ro címre várjuk.

 A toborzási folyamat a személyes adatok feldolgozásán alapul, az Alpha Bank Romania honlapján, a karrierek rovatban található, a toborzási folyamatban történő adatkezelésről szóló tájékoztatóban található részletes információk szerint.

RO - AVANTAJE FINANCIARE

  • 13 salarii/an, indiferent cand te alaturi echipei (calculat pro rata).;
  • sustinere financiara pentru evenimente speciale;
  • costuri preferentiale la servicii si produse bancare;
  • tichete de masă.

TRAINING SI DEZVOLTARE

  • program de integrare – ca sa te simti in largul tau chiar daca nu ai lucrat inca in sistemul bancar;
  • un Buddy dedicat – cei mai experimentati si entuziasti colegi te vor insoti si indruma in primele saptamani alaturi de noi;
  • plan de training – stabileste cu managerul tau ce traseu de invatare ti se potriveste;
  • acces la nenumarate sesiuni de training online;
  • abonament la Bookster, un prieten apropiat;
  • o platforma interna de comunicare, sa poti comunica si informal cu colegii tai.

Te invitam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa cariere@alphabank.ro

Demersul de recrutare se desfasoara in baza prelucrarii datelor cu caracter personal, conform informatiilor detaliate in informarea privind prelucrarea datelor in procesul de recrutare, pe care o regasiti pe site-ul Alpha Bank Romania, sectiunea Cariere.

HU
Az Alpha Bank Romania rövid bemutatása

Az Alpha Bank Romania az Alpha Bank csoport tagjaként, az ország 10 legjobb bankjának egyike, több mint 25 éves országos jelenléttel. Bankunk szolgáltatások és termékek széles skáláját kínálja, úgy a magánszemélyeknek, mint a kis- és középvállalkozásoknak, valamint a vállalati szegmens számára, miközben biztosítja ügyfelei számára a tervek megvalósításához szükséges útmutatást és tapasztalatot. Minden önéletrajzot bizalmasan kezelünk. Csak azokat az ügyfeleket hívjuk be interjúra, akiknek a jelentkezését kiválasztottuk. Az Alpha Bank Romania tiszteletben tartja az esélyegyenlőség elvét.

RO
O scurta prezentare a Alpha Bank Romania

Alpha Bank Romania, ca membru al Alpha Bank Group, este o institutie financiara situata in topul primelor zece banci din tara, cu o prezenta nationala de mai mult de 25 de ani. Banca ofera o gama variata de servicii si produse inovatoare pentru clientii din segmentele retail, IMM si corporate, concomitent cu furnizarea know-how-ului si experientei necesare implementarii planurilor pentru clientii sai. Toate CV-urile vor fi pastrate in conditii de confidenţialitate. Doar candidatii ale caror aplicatii sunt selectate vor fi contactati pentru interviu. Alpha Bank Romania respecta Principiul Egalitatii de Sanse.

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Szászrégen Strada Mihai Viteazul 11,