Az erdélyi állásbisztró
Állatorvos

Munkakör leírása

A berettyóújfalui telephellyel rendelkező All 4 dog Kft. állatorvost keres.

Főbb feladatok:

  • alapellátások;
  • vakcinázások;
  • kisebb hasi műtétek kizárólag hobbi állatokon.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet az alábbi e-mail-címre várjuk önéletrajzodat: all4dogkft@gmail.com. Emellett a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva is kifejezheted munkavállalói szándékod. Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Bármilyen kérdésre az alábbi telefonszámon szívesen válaszolunk: +36704176688.

Elvárások

  • szakmai elhivatottság és alázat;
  • rugalmasság;
  • jó kommunikációs készség;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bér
  • bejelentett jogviszony;
  • fiatalos csapat;
  • szakképzett asszisztencia;
  • jól felszerelt rendelő.

Elvárt nyelvtudás

magyar

Egyéb juttatások

Céges eszközök (telefon, laptop) biztosítása.

Munkavégzés címe

Magyarország, Hajdú-bihar, Berettyóújfalu Dózsa György utca

A cégről röviden

Cégünk 2020-ban alakult berettyóújfalui telephellyel.
Fő tevékenységünk az állatgyógyszer kiskereskedelem és webáruház működtetés.
2023.02.01.- től bővítjük vállalkozásunkat egy új üzlettel, ahol helyet kap az állatgyógyszerek mellett,az állateledel értékesítés és egy 12 éve működő kutyakozmetika is. Ezen az új helyen szeretnénk egy jól felszerelt rendelőt kialakítani.