Az erdélyi állásbisztró
Kalandpark-üzemeltető

Munkakör leírása

Újonnan megnyíló Kalonda Escape kalandparkunk üzemeltetéséhez egy lelkes, fiatal és dinamikus személyt keresünk.

Ha szeretsz a szabadban dolgozni, élvezed a kihívásokat és szeretnél részt venni egy izgalmas kalandpark működtetésében, akkor ez az állás neked szól!

Főbb feladatok és felelősségek:

  • belépőjegyek értékesítése és a kasszagép kezelése;
  • védőfelszerelések kiadása és a szabályzat ismertetése a látogatókkal;
  • felelősség nyilatkozatok aláíratása és begyűjtése;
  • bemutató pályán a védőfelszerelés használatának bemutatása, valamint a résztvevők tudásának tesztelése;
  • a pálya használati idejének követése, a biztonsági intézkedések betartatása a látogatókkal;
  • pályák felügyelete és segítségnyújtás az esetlegesen elakadt játékosoknak;
  • szükség esetén mentés a pályáról;
  • környezet tisztán tartása és zöldövezet karbantartása.

Ha szeretnél részt venni egy olyan kalandpark üzemeltetésében, ahol mindennap új kalandok várnak rád, küldd el önéletrajzodat a következő e-mail címre: kalondaescape@gmail.com és néhány szóban foglald össze, hogy miért érdekel ez az állás (az e-mail tárgyában tüntesd fel "Kalandpark üzemeltető"). Diákok jelentkezését is várjuk.
Kérjük, hogy a jelentkezésedet 2023.06.05. előtt küldd el. Csak az előzetesen kiválasztott jelöltekkel fogjuk felvenni a kapcsolatot. Köszönjük érdeklődésedet és várjuk jelentkezésedet!

Nem illenek hozzád a hirdetésben felsorolt szerepek, de ismersz olyan embert, aki figyelemre méltó számunkra?
Küldd tovább állásajánlatunkat a megfelelő embereknek, és mondd meg nekik, hogy jelentkezzenek a leírtak szerint. Köszönjük!

Elvárások

  • dinamikus személyiség, akinek nincs félelme a kihívásoktól;
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • a román nyelv középszintű ismerete, szóbeli kommunikáció szükséges;
  • jó figyelőképesség, az eljárások követése, a biztonsági intézkedések szigorú betartása;
  • rugalmasság a munkaidő és a hétvégi munkavégzés terén;
  • önálló munkavégzés, de csapatban is hatékonyan tudjon működni.

    Előnyt jelent:
  • tapasztalat a szórakoztatóiparban vagy a szabadidős tevékenységek terén;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • ha lakhelyed a Kalonda tető környékén lévő települések valamelyikén van (pl. Korond, Parajd, Farkaslaka, Kecset, Alsó- vagy Felsősófalva).

Amit kínálunk

  • fix fizetés + teljesítmény után plusz juttatások;
  • izgalmas munkakörnyezet és lehetőség a szakmai fejlődésre;
  • a kalandpark örömteli és szórakoztató élménye minden nap;
  • a kalandpark ingyenes használata a család számára;
  • kedvezmények a Kalonda Escape egyéb szolgáltatásainak igénybevételekor.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Kalonda-tető

A cégről röviden

A KALONDA ESCAPE egy olyan létesítmény, amelyet úgy terveztünk, hogy az ide látogató turisták, a kikapcsolódásra és szórakozásra vágyó helyi közösség, valamint a családi rendezvények helyszínét kereső szülők is megtalálják a számukra megfelelő helyet.
Az elbűvölő Kalonda tető már önmagában is egy remek választás a kikapcsolódni vágyóknak és mindazok számára, akik szeretnének kiszabadulni a mindennapi bezártságból. Azonban a KALONDA ESCAPE további szolgáltatásai révén ez a vágy igazi valósággá válik. Kínálatunkban szerepelnek a következő lehetőségek (csak egy dolgot kell tenni: elszökni :) ): szállás lehetőség 25-30 fő részére étkezéssel és két dézsával (kulcsosház, apartman, lombház a fák tetején és hostel típusú szállás), kempingezési lehetőség, andrenalindús és családbarát kalandpark (akadály- és tiroli pályák kicsiknek, nagyoknak és felnőtteknek egyaránt), lovas tevékenységek (szekerezés, karám- és tereplovaglás, lovas táborok, télen szánozás), céllövészet, kirándulások és séta a természetben.