Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő

Munkakör leírása

Több éves tapasztalattal rendelkező kereskedelmi cég új munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • a cég termékeinek képviselete Erdély területén;
  • a már meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás;
  • új ügyfelek látogatása, telefonos kollegáink által előre leszervezett időpontokban;
  • szerződéskötés.

Jelentkezni az abstractvisionsrl@gmail.com e-mail címen tudsz! A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

Elvárásaink:

  • kiváló kommunikációs készség;
  • értékesítői területen szerzett tapasztalattal előnyt jelent;
  • elvárt a román és magyar nyelv ismerete társalgási szinten.

Akit keresünk:

  • legyen határozott, nyílt és őszinte személyiség;
  • szeret és képes emberekkel foglalkozni;
  • ügyfélközpontú, pozitív gondolkodásmóddal rendelkezik;
  • legyen megbízható, nagy mobilitású és önálló munkavégzésre alkalmas;
  • szeret vezetni és rendelkezik saját autóval.

Amit kínálunk

  • versenyképes árak, kiváló minőségű NÉMET termékek;
  • bejelentett munkaviszony vagy szerződéses együttműködés;
  • szakmai továbbfejlődés lehetősége, hosszú távú munkalehetőség;
  • alapfizetés, magas jutalékokkal és bónuszokkal kiegészítve;
  • üzemanyag költség elszámolása;
  • előre leszervezett találkozók, meglévő klienskör.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Bihar, Nagyvárad -