Az erdélyi állásbisztró
Értékesítő

Munkakör leírása

Többéves tapasztalattal rendelkező kereskedelmi cég munkatársat keres területi képviselő munkakörbe.

Téged keresünk, mert:

  • határozott, nyílt és őszinte személyiség vagy;
  • hisszük, hogy jól tudsz kommunikálni;
  • szeretsz és képes vagy emberekkel foglalkozni;
  • ügyfélközpontú a gondolkodásmódod;
  • pozitív vagy és szeretsz csapatban dolgozni;
  • megbízható, nagy mobilitású és önálló munkavégzésre alkalmas vagy;
  • szívesen fogadod a dicséreteinket, de a bónuszokat se utasítod vissza;
  • szereted, ha te oszthatod be az idődet;
  • szeretsz vezetni és van saját autód;
  • motivál, hogy szorgalmadat megjutalmazzuk egy kiemelkedő fizetéssel;
  • tapasztalattal rendelkezel értékesítői területen;
  • magyarul és románul jól beszélsz.

Jelentkezni az abstractvisionsrl@gmail.com e-mail-címen, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva tudsz.

Elvárások

  • A cég termékeinek képviselete Háromszék területén
  • A már meglévő ügyfeleinkkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek látogatása telefonos kollegáink által előre leszervezett időpontokban
  • Szerződéskötés

Amit kínálunk

  • Versenyképes árak, kiváló minőségű német termékek
  • Dolgozhatsz nálunk alkalmazottként, de akár vállalkozóként is
  • Alapfizetésed magas jutalékokkal és bónuszokkal egészítjük ki
  • A profi telefonos kollégáink támogatják a munkádat

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Maros, Marosvásárhely Erdély