Az erdélyi állásbisztró
Relationship Manager Individuals

Munkakör leírása

HU

Az UniCredit Bank Székelyudvarhelyi Fiókjába magánügyfelek kiszolgálására Ügyfélkapcsolati menedzsert alkalmazunk.

Új kollégánk fogja kezelni bankfiókunk magánszemélyekből álló ügyfeleinek portfólióját, napi kapcsolatban lesz az ügyfelekkel, feltárja pénzügyi igényeiket, és bankunk termékein, szolgáltatásain alapuló megoldásokat kínál számukra.

Feladatok

  • A bankfiók lakossági ügyfélportfóliójának kezelése
  • Ügyfél-kapcsolattartás
  • Különleges banki ajánlatok bemutatása magánszemélyeknek, KKV-k/nagyvállalatok alkalmazottainak.
  • Marketing tevékenységek és kampányok megvalósítása magánszemély ügyfelek számára.

RO

La UniCredit Bank - Sucursala Odorheiu Secuiesc angajăm Relationship Manager Individuals.

Noul nostru coleg/noua noastră colegă va administra portofoliul de clienţi-persoane fizice ai sucursalei, va gestiona relaţia cu clienții, va identifica nevoile lor financiare și le va oferi soluţii bazate pe produsele și serviciile băncii (produse de creditare, de cont, de plăţi etc.)

Principalele responsabilități:

  • Administrezi portofoliul de clienţi persoane fizice ai sucursalei, oferind produse și servicii care contează pentru ei;
  • Gestionezi relaţia cu clientii persoane fizice, identifici nevoile lor financiare specifice și le oferi soluţii bazate pe produsele și serviciile Bancii (produse de creditare, de cont, de plăţi etc.);
  • Prezinti oferte speciale persoanelor fizice, angajaţi ai unor companii IMM/Corporate;
  • Implementezi activităţi și campanii de marketing pentru clienţii persoane fizice;

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség - folyamatban vagy befejezett. / szakvizsga biztosítási termékek értékesítésére.
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat banki termékek értékesítésében.
  • Banki szabályozás, kereskedelmi és jogi ismeretek.
  • Számítógépkezelői ismeretek
  • Az ügyfél-azonosítás valamint a pénzmosás és terrorizmus-finanszírozás megelőzésére vonatkozó szabályozások megfelelő ismerete és alkalmazása
  • Román és angol nyelvismeret.

Cerinte post:

  • Studii superioare in curs sau finalizate/ Certificare in distributia de produse de asigurare conform cerintelor legale in vigoare;
  • Cel putin 1 an experienta in vanzari in sectorul bancar, Retail;
  • Cunostinte despre regulamentul bancar, comercial si drept;
  • Cunostinte PC;
  • Cunostinte si capacitatea de aplicare corespunzatoare a reglementarilor legale in vigoare referitoare la cunoasterea clientelei, prevenirea si combaterea riscurilor de spalare a banilor si finantare a terorismului;

Amit kínálunk

JUTTATÁSOK: Étkezési támogatás, Kávé
KÉPZÉSEK: Konferencia támogatás, Házon belüli képzés, Képzési hozzájárulás
JÓLLÉT: Üdülési támogatás, Coaching, Magánegészségügy, Csapatépítő programok
ESZKÖZÖK: Céges telefon, Notebook

BENEFICII: tichete de masa, cafea.
TRAININGURI: Conference support, In-house training, Training contribution.
STARE DE BINE: Holiday contribution, Coaching, Private Health Care,Team building programs
INSTRUMENTE: telefon serviciu, notebook.

Elvárt nyelvtudás

ROMÁN: kiváló kommunikáció szóban és írásban is; ANGOL: társalgási szint. • Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit) si maghiara. (Limba oficială în cadrul UniCredit Bank este limba română).

Egyéb juttatások

Alkalmazottaink számára kommunikációs lehetőségeket (People Survey - Vocea Ta, Pulse Check - Părerea Ta contează) kínálunk, valamint rendszeresen lehetőséget nyújtunk a vezetőséggel való találkozásra.

Munkatársaink karrierjének fejlesztése számunkra fontos szempont. Éppen ezért mindenkinek hozzáférése van a belföldi/nemzetközi pozíciókhoz és képzési programokhoz.

Oferim angajațiilor linii de comunicare (People Survey - Vocea Ta, Pulse Check – Părerea Ta contează ) și ocazii pentru întâlniri cu conducerea executivă.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely II. Rákóczi Ferenc u. 9

A cégről röviden

HU

Az UniCredit Bank az UniCredit Csoport része. Románia egyik fő pénzintézeteként magas színvonalú szolgáltatásokat és termékeket kínálunk ügyfeleink számára. Partnerhálózatunkon keresztül a legszélesebb körben válaszolunk ügyfeleink igényeire: UniCredit Leasing Corporation, UniCredit Consumer Financing, UniCredit Services, UniCredit Insurance Broker.

Missziónk
Alapvető értékek (komolyság, diszkréció, bizalom, egyszerű megoldások és minőségi szolgáltatások) vezérelnek bennünket, és elkötelezettek vagyunk amellett, hogy hozzáadott értéket teremtsünk ügyfeleink számára. Küldetésünk, hogy hosszú távú üzleti kapcsolatokat építésünk ki ügyfeleinkkel és partnereinkkel!

RO

UniCredit - o bancă europeană de top
UniCredit Bank România oferă servicii și produse de înaltă calitate pentru toate categoriile de clienți. UniCredi Bank își propune să mențină permanent clientul în centrul activităților sale, să fie un partener cu care se lucrează ușor și să fie o parte foarte activă a comunităților în care își desfășoară activitatea.

Misiunea noastră
UniCredit Bank este una dintre principalele instituții financiare din România, angajator recunoscut internațional pentru excelență în managementul oamenilor și pentru orientarea sa permanentă către performanță. Ne dorim ca angajații noștri să se poată identifica cu valorile companiei și, împreună, să contribuim la crearea unui mediu de lucru remarcabil.