Az erdélyi állásbisztró
Szállodai recepciós

Munkakör leírása

Szobafoglalások kezelése
Telefon-os és email-es foglalások kezelése
Vendégek érkeztetése és utaztatása - check-in, check out
A vendégek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása
Vendégpanaszok kezelése
Kisebb adminisztációs feladatok elvégzése
Általános recepciós feladatok

Elvárások

Vendégorientáltság
Jó problémamegoldó-képesség
Pontosság

Amit kínálunk

Fiatal, segítőkész csapat
Versenyképes bérezés
Hosszú távú munkalehetőség
Fejlődési lehetőség

Elvárt nyelvtudás

Tárgyalóképes román nyelvtudás

Egyéb juttatások

Ételjegyek már első naptól

Ingázási költségek megtérítése

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Tusnádfürdő Aleea Sfanta Ana 18

A cégről röviden

A Tusnádfürdő központjában, csodálatos természeti környezetben található O3zone Hotel vezető helyet foglal mind elhelyezkedése, mind szolgáltatásainak minősége szempontjából. Szállodánkból egyedi kilátás tárul vendégeink elé a Sólyomkő és az Apor-bástya felé egyaránt.

Videó