Az erdélyi állásbisztró
Takarításra és főzésre keresünk munkatársat

Munkakör leírása

A Vidra Park csapata takarításra és főzésre keres hosszú távra személyzetet.

A munkavégzés helye: Sikaszó, Vidra Park

Elvárások

Rugalmasság, gépjármű vezetői engedély, román nyelvtudás.

Amit kínálunk

Munkakönyves állás, 13 lej/óra munkadíj.

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Sikaszó Șicasău 71a

A cégről röviden

Vidra Park 1 négy egyszobás gerendaházból, két apartmanból, egy 32 férőhelyes ebédlőből, kinti teraszból valamint egy különlegesen hangulatos többfunkciós wellnessből áll. Tőle 5 perc gyalogsétára fekszik a Vidra Park2, ahol további két egyszobás gerendaházunk várja vendégeit. A 2200 m2 területen elhelyezkedő Vidra Park 1 egyik varázsa a kis tó, amely köré rendeződnek a házak, az ebédlő és a wellness.
A Vidra Park teljes területén összesen 32 fő elszállásolására van lehetőség. Összkomfortos gerenda házaink téliesített, központi fűtéssel, külön fürdőszobával, WC-vel és hűtőszekrénnyel vannak felszerelve. Ágyneműk és törölközők biztosítva vannak.