Az erdélyi állásbisztró
Terjesztési koordinátor

Munkakör leírása

• terjesztéssel illetve piacbővítéssel kapcsolatos feladatok ellátása Háromszéken
• logisztikai folyamatok megszervezése és koordinálása
• napilapok, folyóiratok és egyéb sajtótermékek terjesztése
• terjesztők és lapkézbesítők munkájának koordinálása és ellenőrzése
• megrendelések felvétele a kliensektől
• kinnlevőségek követése és ellenőrzése
• adminisztrációs feladatok ellátása

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette  érdeklődésed, kérjük önéletrajzodat a következő e-mail-címre küldd: hr@szh.ro. Csak az önéletrajz alapján kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva oldalunkon is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

• középfokú végzettség
• megbízhatóság, rugalmasság, pontosság
• kiváló tájékozódási képesség
• korai munkavégzésre való hajlandóság
• magyar, román nyelvismeret
• felhasználó színtű számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy vagy Kézdivásárhely

Videó