Az erdélyi állásbisztró
Sofőr-áruszállító

Munkakör leírása

A Székelyhont, Krónikát, Nőileget és a Heti Hirdetőt kiadó Príma Press Kft. sofőr-áruszállítót keres.

Feladataid lesznek:

  • kiadványok illetve a cég egyéb termékeinek a szállítása belföldön
  • csomagok ki- és bepakolása
  • kiadványok/küldemények kézbesítése a cég ügyfelei számára illetve szállítással kapcsolatos feladatok ellátása a cég telephelyei között
  • szükség esetén terjesztéssel kapcsolatok teendők elvégzése

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődésed, kérjük önéletrajzodat a megadott e-mail címre küldd el: hr@szekelyhon.ro vagy személyesen add le a cég ügyfélszolgálatára a Bethlen Gábor utca 55. szám alá. Beküldési határidő: 2022 június 30.  A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

Elvárások

• középfokú végzettség
• megbízhatóság, rugalmasság, pontosság, felelősségtudat
• kiváló tájékozódási képesség
• éjszakai műszakra való hajlandóság
• magyar, román nyelvismeret
• 5 éves vezetési gyakorlat
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

• teljes munkaidőben történő foglalkoztatás, bejelentett munkaviszony
• kiszámítható, piacképes jövedelem
• színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat
• heti öt napos munkaprogram

Románia, Hargita, Székelyudvarhely str. Bethlen Gábor nr. 55.

Videó