Az erdélyi állásbisztró
Lapkézbesítő-Gyergyószék

Munkakör leírása

Legyen Ön a hírvivő kollégánk!

Meglévő jövedelmét kiegészítené még egy kis plusz keresettel?
Unja a nyugdíjas éveket és belevágna valami hasznosba, amit garantáltan meg is fizetnek?
Mi most lehetőséget biztosítunk minderre, hiszen a következő  településeken bővítjük lapkézbesítői hálózatunkat:

  • Gyergyószárhegy
  • Gyergyóremete

Ha minket választ, akkor nagyon fontos feladatokkal bízzuk majd meg:

·         Ön fogja kézebsíteni a Székelyhon, Krónika, Heti Hirdető és Nőileg kiadványokat, valamint egyéb magyarországi folyóiratokat

·         az előfizetések meghosszabbítása szintén kulcsfontosságú, hiszen ezzel tudjuk a munkahelyet hosszú távon biztosítani

A napi mozgás mindenkinek az egészségét szolgálja, hát miért ne keresne ezzel pénzt is!?

Ha úgy érzi, hogy szeretne csapatunk fontos tagjává válni, akkor küldje önéletrajzát a hr@szekelyhon.ro e-mail-címre vagy hívja kollégánkat a 0726-720277 telefonszámon vagy egyszerűen a  "Jelentkezem az állásra" gomb megnyomásával is jelentkezhet.

Elvárások

  • legyen megbízható és pontos
  • ismerje jól településének minden zegzugát, illetve könnyen el tudjon beszélgetni a helybéliekkel
  • rendelkezzen kerékpárral, vagy bírja jól a gyaloglást

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Gyergyószentmiklós Virág lakónegyed, 41/E

Videó