Az erdélyi állásbisztró
Kereskedelmi asszisztens

Munkakör leírása

Főbb feladataid lesznek:

  • a kereskedelmi részlegre beérkező, előfizetésekkel és ügynöki megrendelőkkel kapcsolatos adatok rögzítése;
  • számlázással, szállítólevelekkel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • remittendával kapcsolatos adminisztrációs teendők elvégzése;
  • kereskedelmi/terjesztési részlegen felmerülő panaszok kezelése és megoldása;
  • kimutatások/riportok elkészítése;
  • marketing kampányok lebonyolításában való aktív részvétel;
  • a kereskedelmi vezető munkájának támogatása adminisztratív szemponból.

Munkavégzés helye: Csíkszereda
Önéletrajzokat a hr@szh.ro e-mail-címre várjuk a pozíció megjelölésével. A Jelentkezem az állásra! gombra kattinva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.
Beküldési határidő: 2022. július 10.
Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, előkönyvelési ismeretek
  • Kereskedelmi/értékesítési szemlélet
  • Feketeöves számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Magyar és román nyelv ismerete (társalgási szint)
  • Pontosság, precizitás, türelem, önállóság
  • Vállalatirányítási rendszerben (ERP) szerzett tapasztalat előnyt jelent

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda