Tanácsadót, vagyongazdálkodási tanácsadót, előadót keresünk!

Munkakör leírása

LEGYEN VELED TELJES A KÉP!

Tanácsadót keresünk a Lakásalap és tulajdonosi társulatok részlegre

✍️ Jelentkezési feltételek:

- mérnöki szakterületen vagy jogi szakágban szerzett, egyetemi diplomával bizonyított végzettség

- legkevesebb 5 év szakmai tapasztalat.

Vagyongazdálkodási tanácsadót keresünk

- mérnöki szakterületen, gazdasági, jogi vagy közigazgatási szakágban szerzett, egyetemi diplomával bizonyított végzettség

- szakmai tapasztalat nem szükséges.

Előadót keresünk az Adóellenőrző és végrehajtó irodába

- középfokú végzettség érettségi vizsgával

???? Jelentkezési határidő: december 15.

További információk igényelhetők a polgármesteri hivatal 126-os irodájában, a 0266-218382-os telefonszámon, vagy www.udvarhely.ro honlapon.

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Városháza 5