Az erdélyi állásbisztró
Ügyfél kommunikátor

Munkakör leírása

  • meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • partnercégekkel történő kommunikáció
  • a későbbiekben irodavezetői és menedzseri feladatok ellátása

Elvárások

  • érettségi
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • vállalkozói nyitottság (szabad időbeosztás hatékony felhasználása)
  • jogosítvány (B1)
  • feladatorientáltság, önálló munkavégzés

Előny a román és a magyar nyelv együttes ismerete.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • betanítási folyamat
  • szabad időbeosztás
  • fiatalos csapat

Cégünk elkötelezett a kiemelkedően dolgozó munkatársai folyamatos jutalmazásában is, amelyet a következő formában biztosítunk:

  • céges nyaralások
  • anyagi juttatások

Elvárt nyelvtudás

magyar, ugyanakkor előny, ha a román is megy

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Vízmelyéke 57

A cégről röviden

Cégünk fő célja, hogy segítsen az embereknek a mindennapi pénzügyeikben olyan horderejű információkkal, melyek segítenek nekik csökkenteni a kiadásaikon. 11 éves tapasztalattal jelenleg Székelyföldön terjeszkedünk. Menedzseljük az emberek meglévő szerződéseit, és megtaláljuk a legjobb pénzügyi termékeket melyeket a pénzügyi piac nyújt a családjuk biztonsága érdekében.