Az erdélyi állásbisztró
Panzió Manager

Munkakör leírása

  • a Kemping és Panzió működésének teljes körű összefogása, irányítása
  • a feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása
  • szervezet erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való megfelelő gazdálkodás
  • költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció vezetése napi szinten
  • foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • a beérkező foglalásokkal kapcsolatos kérések regisztrálása és visszaigazolása
  • marketingtevékenység, a turisztikai egység szolgáltatásainak folyamatos népszerűsítése
  • az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a maket.katalin@gmail.com e-mail-címre várjuk.
A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva itt is kifejezheted munkavállalói szándékod.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • román és más idegennyelv ismerete
  • üzleti és stratégiai gondolkodásmód
  • kreativitás, dinamikus személyiség
  • önálló munkavégzés, problémamegoldó-képesség
  • erős adminisztratív készségek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • stabil, perspektivikus munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem + teljesítmény szerinti kiegészítés
  • kiváló munkafeltételek
  • ingyenes személyzeti étkezést és szállást biztosítunk

Elvárt nyelvtudás

Román, Angol / Német

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Gyergyószentmiklós Str. DN12C KM4, Négyes Panzió és Kemping