Az erdélyi állásbisztró
Irodavezető

Munkakör leírása

Az Ön feladatai:

·         Titkársági feladatok rendszeres elvégzése,

·         Részt vesz a gyűléseken, összefolglalja a megbeszélteket, valamint helyettesítve koordinál,

·         Kapcsolat tartás írásban es telefonon az üzleti partnerekkel,

·         Kommunikáció a részlegek vezetőivel,

·         Támogatja a csomagoló osztály vezetőjét,

·         Kommunikáció a könyvelőségi szolgáltatóval,

·         Adatfelhasználó programok használata, táblázatok vezetése,

·         Személyzettel kapcsolatos feladatok

·         Információ kutatás

·         Vezetőség támogatása

Elvárások

Az Ön profilja:

·         Több éves tapasztalattal rendelkezik irodai munkaban

·         Beszel románul es idealis esetben angolt vagy nemetet

·         Megbízható, rugalmas és sokoldalú.

·         MS Office és ERP-Software magabiztos felhasznaloi szintu ismeretek

·         Magas foku önállósag es problemamegoldo kepesseg

·         Kiváló szervező készség, magas elkötelezettség

·         Strapabíró

·         B Kategoriás hajtasi jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk

Mit tehetünk Önért/ Amit kinalunk:

·         Erdem szerinti atlagon felüli fizetest

·         Tovabbfejlödesi lehetöseget, kikepzest, tovabbkepzest belföldön es külföldön

·         Kellemes környezet es kollegialis együttmüködes

·         Biztonsagos munkahely egy olyan cegen belül, amely folyamatosan tovabbfejlödik

·         Probaidö

·         Hatarozatlan idejü munkaszerzödest

Elvárt nyelvtudás

roman, angol vagy nemet felsöfok, magyar

Egyéb juttatások

Jelentkezést önéletrajz küldésével várjuk az office@ludoligna.ro email cimre.

Csatolt dokumentumok

Fájlmegnevezés Fájl
2705_emp_ludo_ligna_logo.pdf

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Alsóboldogfalva Patakfalva 44

A cégről röviden

A piece of wood today – the star of a game tomorrow

Cégünk 2019-ben alakult, dinamikus és fiatal lendülettel, azzal a céllal, hogy a környezetünk természetes alapanyagját itthon dolgozzuk fel és késztermékként kerüljön a piacra.

Jelenleg 25 alkalmazottal rendelkezünk.

Amint a mottónk is jelzi, a mai darab fából, holnapra egy játék szupersztárja lesz!

A LUDO LIGNA termékei egy társasjáték részei, fából készült kis figurák.

A figurák egy klasszikus faipari műhelyben készülnek: gyalulva, darabolva, csiszolva, festve és csomagolva.

Már sok fajta játék tartozik a készletünkbe, többek közt a legismertebb a Catan, Dixit, Ticket to Ride.

Havonta több millió kis darab, illetve kis szupersztár megjárja a produkciót, ahhoz hogy valamikor egy családot, baráti kört boldogítson.