Az erdélyi állásbisztró
Mester, műhelyvezető

Munkakör leírása

Faipari termelési tevékenység keretében 50 dolgozó felügyelete:

  • részlegvezetőkkel és irodai személyzettel kapcsolattartás és együttműködés;
  • minőség biztosítása;
  • folyamatos munkavégzés, határidők és kiszállítások biztosítása;
  • fegyelmezett munkavégzés, rend, tisztaság biztosítása;
  • hatósági és belső szabályok betartása, betartatása;
  • szükség esetén beszállítókkal való egyeztetés.

Elvárások

  • magyar és román nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség (magyar, román, esetleg más nyelvek, pl. angol)
  • tanulási készség, nyitottság az új iránt
  • magas hajlandóság a feladatok beazonosítására és egyidejű leszervezésére
  • egyéni és csapatmunkában való felelősségvállalás
  • számítógépes jártasság vagy nyitottság az elsajátításához

A cég sajátosságaiból adódó folyamatok elsajátításában, betanításában segítünk!

Előnyt jelent:

  • szakirányú tapasztalat, esetleg végzettség;
  • vállalati kultúrával való gyors azonosulás;
  • terhelhetőség, önálló munkavégzés, rangsorolási képesség, felelősségtudat.

Amit kínálunk

  • előremutató szakmai fejlődési lehetőségek
  • tevékenységi területből adódóan színes, változatos munkakör
  • stabil hátteret biztosító vállalkozás

Várjuk a motivációs leveled a leantruenorth@gmail.com e-mail-címünkre, vagy kattinthatsz a Jelentkezem az állásra! gombra is.

A kiválasztott jelentkezőknek külön anyagot küldünk, amivel felkészülve tud részt venni az állás betöltéséhez szükséges versenyeztetésen.

Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

Családias hangulatú faipari vállalkozás, amely több, mint 20 éve gyárt csodaszép bútorokat elsősorban nyugat-európai vásárlóknak.