Az erdélyi állásbisztró
Lapkézbesítő-Székelyudvarhely

Munkakör leírása

Ha érzed magadba a lendületet

Ha szeretnéd saját magadnak beosztani az idődet,

Légy te is a lapkézbesítő kollégánk!

Mindennapi feladatok közé tartozik:

  • napilapok, hetilapok, havilapok kézbesítése az előfizetőknek
  • szükség esetén előfizetések felújítása, illetve új előfizetések megkötése
  • szórólapok, katalógusok szórása
  • elszámolás

Munkavégzés helye: Székelyudvarhely

Az állás betöltésére jelentkezhetsz "Jelentkezem az állásra!" gomb megnyomásával vagy önéletrajod elküldheted a hr@szekelyhon.ro e-mail címre vagy személyesen leadhatod a cég ügyfélszolgálatára a Bethlen Gábor utca 55 szám alá.

Csak a kiválasztott jelentkezőket értesítjük.

Elvárások

• megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
• jó kommunikációs és meggyőző készség
• kerékpározásban jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezési rendszer
  • szabad időbeosztás

Elvárt nyelvtudás

magyar

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely str. Bethlen Gábor nr. 55.