Az erdélyi állásbisztró
Irodai asszisztens

Munkakör leírása

FELADATAID KÖZÉ FOG TARTOZNI:

  • Az ügyvezető/irodavezető munkájának segítése, napi, heti szintű kimutatásokkal
  • Irodai dokumentációk precíz karbantartása
  • Havi könyvelési anyag előkészítése
  • Csomagküldés, kapcsolattartás a futárcégekkel
  • Szállítólevelek, számlák készítése
  • A jóváhagyott megrendelések és számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Recepciós tevékenységek: telefonhívások kezelése és az érkező vendégek fogadása román, illetve angol nyelven
  • Back-Office jellegű tevékenységek: a beérkező dokumentumok, szerződések iktatása, elektronikus rögzítése, részvétel a projektek adminisztrációjában
  • Ügyfélrendezvények és dolgozói csapatépítések megszervezésében való részvétel

Kérjük, hogy fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzod küld el a következő e-mail címre: office@hausdorf.ro vagy jelentkezz itt a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

Elvárások

  • 1-3 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Beszélj románul és angolul
  • Előnyt jelent, ha németül is beszélsz
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezz
  • Az OFFICE-t magabiztosan használd
  • Légy nyitott új dolgok tanulására
  • Tudj önállóan, precízen dolgozni
  • Jó kommunikációs- és stressztűrő-képességekkel rendelkező, csapatjátékos személyiség legyél
  • Hosszú távra keresel munkát
  • Előnynek számít, ha használtál már könyvelési programot és rendelkezel hajtási engedéllyel

Amit kínálunk

AMIT CÉGÜNK KÍNÁLNI TUD A LEENDŐ KOLLÉGÁNAK:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség nemzetközi környezetben, akár pályakezdőknek is
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Biztos háttér
  • Rendszeres csapatépítő- és családi rendezvények
  • Jó munkakörülmények

Elvárt nyelvtudás

magyar, román, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Bögöz Mugeni 229