Az erdélyi állásbisztró
Gazdasági igazgató

Munkakör leírása

A legnagyobb erdélyi magyar médiacsoport vezető vállalkozása, a Príma Press Kft. munkatársat keres a bővülő könyvelői csapatába, gazdasági igazgató munkakörben.

Feladatai lesznek:

●       a cégcsoporthoz tartozó cégek könyvelési és pénzügyi tevékenységeinek megszervezése és irányítása

●       a könyvelők és adminisztrációs munkatársak munkájának operatív irányítása, koordinálása és ellenőrzése

●       adózásra és számvitelre vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása

●       aktív részvétel az éves és időszakos beszámolók, riportok elkészítésében

●       a kötelezettségvállalások és azok pénzügyi teljesítésének szoros nyomon követése

●       szerződések, beérkező számlák és teljesítési igazolások nyomon követése és ellenőrzése

●       vevőszámlázások, utalások, kinnlevőségek és beruházások nyomon követése és ellenőrzése

●       üzleti tervek, pénzügyi tervek és szabályzatok kidolgozása

●       pénzügyi és gazdasági támogatást nyújtása a különböző részlegeknek

Elvárások

●       legalább 10 éves szakmai tapasztalat

●       számviteli jogszabályok és az adótörvények alapos ismerete

●       vezetői készségek

●       tárgyalóképes magyar és román nyelvtudás

●       Excel magas szintű ismerete

●       kiváló analitikus képesség

●       proaktív munkavégzés, rendszeres határidők betartása mellett

●       önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

●       utazásra való hajlandóság

Végzettség:

●       főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügyi, számviteli területen

●       mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent (expert contabil)

●       vállalatírányítási-rendszerek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

●       pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem és juttatások

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Románia, Hargita, Székelyudvarhely str. Bethlen Gábor nr. 55

Videó