Az erdélyi állásbisztró
Fuvarszervező

Munkakör leírása

A sepsiszentgyörgyi, SICLOG srl fuvarszervező munkatársakat keres.

Tapasztalat a logisztika teren

Szállítmányozási ajánlatok készítése

Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailen

Új ügyfélkör kialakítása

Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség

MIT KÍNÁLUNK:

Hosszú távú együttműködést egy fejlesztés-orientált cégnél. Motivált dinamikus csapat

Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig

Stresszmentes környezet

A fényképes önéletrajzokat a speditie@gmail.com cimre várjuk!

Elvárások

     Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és meggyőző képesség

    Eredményorientált és ambiciózus személyiség

    Csapatszellem és komplex gondolkodásmód

     Számítógépes ismeretek MS- Office

    Angol /Roman nyelvtudás

Amit kínálunk

Elvárt nyelvtudás

angol roman

Munkavégzés címe

Románia, Kovászna, Sepsiszentgyörgy Str. Ciucului 130/a