Az erdélyi állásbisztró
Építészmérnök

Munkakör leírása

A székelyudvarhelyi Triga Kft Építészmérnököt alkalmaz irodai munkára:
- építész generál kivitelezési és karbantartási munkák árazására, előkészítésére
- műszaki és beszállítói alternatívák kidolgozására
- megrendelőkkel történő kapcsolattartás
- árkalkulációk készítésére
- anyagrendelések kezelésére

- közbeszerzések követése és előterjesztése

- futó projektek irodai háttértámogatására

Elvárások

• Legalább építész, építőmérnök, technikusi végzettség (felsőfokú végzettség előny)
• „B” kategóriás jogosítvány
• Precíz, önálló munkavégzés
• Általános számítógépes ismeretek
• Középfokú, aktív román nyelvtudás

Előny:
• Autocad program ismerete
• Szakmai tapasztalat
• Kivitelezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
• Pozícióhoz kapcsolódó egyéb végzettségek

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem
• Utazási hozzájárulás
• Kellemes munkahelyi légkör

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 67

Videó