Az erdélyi állásbisztró
Kereskedelmi igazgató

Munkakör leírása

Újonnan alakult, élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó, magyar tulajdonú cég feladatainak bővülése miatt keresi új munkatársát kereskedelmi igazgató pozícióba.
Optimális esetben élelmiszerkereskedelmi tapasztalattal rendelkező, elhivatott, proaktív új kollégánkat keressük.

Főbb feladatok, munkák:

  • beszerzési és értékesítési folyamatok nyomon követése, zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása, hatékonyság növelése
  • folyamatos piackutatás végzése, forgalom növelése az értékesítés fejlesztésével
  • kereskedelmi tevékenység vezetése, ellenőrzése
  • a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • készletgazdálkodás gördülékenységének biztosítása
  • új üzleti lehetőségek és kapcsolatok felkutatása
  • riportok és beszámolók összeállítása, mutatószámok követése, döntés előkészítés
  • együttműködés és kapcsolattartás a partnerekkel
  • költségcsökkentési potenciálok meghatározása és megvalósítása
  • egyéb, a cégvezetés által meghatározott szakmai feladatok

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal várjuk, amely tartalmazza a munkabér elképzelését is. Kattints a Jelentkezem az állásra! gombra.

Elvárások

  • legalább 5 éves kereskedelmi tapasztalat
  • legalább 3 éves vezető tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség, tárgyalási készség, újító, rendszerező szemlélet
  • eredményorientált hozzáállás
  • erős kereskedelmi szemléletmód
  • határozottság, stratégiaalkotási, rendszerépítési képesség
  • tárgyalóképes román nyelvtudás
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés, pontosság, precízség, proaktivitás, új ismeretek befogadására való hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyben részesülnek a 30 év alatti és a 45 év feletti jelentkezők.

Amit kínálunk

  • meghatározatlan időtartamú munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • munkaidő hétfőtől-péntekig, rugalmas munkarendben
  • családias környezet, összetartó, jó csapatstabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalat
  • piaci elvárásoknak megfelelő bér, tapasztalattól függően, megállapodás szerint
  • mobiltelefon, céges autó

Elvárt nyelvtudás

magyar, román

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkbánkfalva Bancu 346