A Dakota Cleaning Service csapata takarításban jártas csoportvezetőt keres

Munkakör leírása

  • a takarítócsapat napi feladatainak a leosztása, lekövetése és minőségellenőrzése
  • aktív részvétel a takarításban
  • helyszíni felmérések
  • ügyfelekkel való helyszíni kommunikáció
  • a takarítókollégák betanítása
  • a fogyóanyagok mozgásának követése és utánpótlásának intézése

Érdeklődni naponta 8 és 16 óra között lehet az alábbi elérhetőségeken:

Csíkszereda, Villanytelep utca 2. szám
Tel.: (+4) 0744 696 603 I (+4) 0731 696 603
E-mail: office@dakotasecurity.ro

A Jelentkezem az állásra! gombra kattintva szintén jelezheted munkavállalói szándékodat.

Elvárások

  • B kategóriás hajtási jogositvány
  • tárgyalóképes román nyelvtudás
  • igényes megjelenés
  • jó szervezőképesség
  • kivaló kommunikációs- és együttműködőképesség

Amit kínálunk

  • hosszútavú, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • kiemelt bérezés

Elvárt nyelvtudás

román, magyar

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda Str. Uzina Electrică 2