Az erdélyi állásbisztró
Junior Financial Controller

Munkakör leírása

HU

  • Megfelelni a vállalat számviteli és pénzügyi standardjainak, és biztosítani a pontos jelentést és ellenőrzéseket.
  • A jelöltnek megbízhatónak kell lennie, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni.
  • Segít a költségvetés és a havi előrejelzés elkészítésében, illetve a pénzügyi adatok elemzésében, és a csoport számára készített pénzügyi jelentésekben is.

Az önéletrajzokat a hr.romania@coats.com e-mail-címre várjuk, vagy a Jelentkezem az állásra! gombra kattintva.

EN

  • The goal is to contribute to keep the accounting and financial processes of the company up to standard and ensure accurate financial reporting and control.
  • The candidate must be reliable and able to carry out tasks autonomously and collaboratively.
  • Supporting the budgeting and monthly forecast preparation, actual financial data analysis and financial reporting to group.

Elvárások

HU

  • közgazdasági ismeretek és tapasztalat
  • angol nyelv ismerete (felsőfok)
  • pontosság és numerikus készségek
  • kiváló kommunikációs képesség
  • SAP ismeret
  • Excel program ismerete

EN

  • Economical background

  • English language (fluent)

  • Attention to details & numerical skills

  •  Very good communicator

  •  SAP knowledge

  • Excel knowledge

Elvárt nyelvtudás

angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Székelyudvarhely Str. Nicolae Bălcescu 71