Az erdélyi állásbisztró
Asistent personal

Munkakör leírása

Agenția Imobiliară Well, punct de lucru Brașov, caută parteneri: asistent personal și agenți imobiliari.

Candidatul ideal:

Persoană dinamică, sociabilă, adaptabilă, cu inițiativă, serioasă, rezistentă la stres și capabilă să gestioneze situațiile neprevăzute;
Persoană implicată, hotărâtă, axată pe rezultat, fiind capabilă de eforturi de lungă durată și regularitate
Limba: română, limba engleză constituie avantaj.

Așteptăm CV-urile dumneavoastră la adresa de e-mail: wellimob@gmail.com sau contactați-ne la tel.: 0748559518

Te așteptăm în echipa noastră!

Elvárt nyelvtudás

román

Munkavégzés címe

Románia, Brassó, Brassó

A cégről röviden

Imobiliarele reprezintă cea mai importantă parte din patrimoniu. În viața noastră ne întâlnim destul de rar cu o situație în care avem posibilitatea de a decide despre un imobil. Misiunea noastră este, ca clienții noștri să-ți găsească cea mai potrivită soluție. Scopul nostru este realizarea unei piețe imobiliară completă, etică și efectivă.

Scopul nostru este, ca clienții noștri să-și profită de cele mai bune oferte pe piața imobilară. Din această cauză clienții sunt și aliații noastre.
Scopul nostru este de a avea cea mai bună ofertă atât pentru cumpărători, cât și pentru vănzători.