Az erdélyi állásbisztró
Számítógépes programozó / Szoftware tervező

Munkakör leírása

Ez egy teljes idős munka, amelyet nagyrészben Hargita megyében, lehetőleg Csíkszeredában kell végezni, de a jelentkezőket várjuk egész Erdélyből. Távmunkában, vagyis skype/zoom-on keresztül is lehet dolgozni otthonról, napi kommunikációval. Több projektről van szó, amelyeket párhuzamosan lehet fejleszteni. A projektek érintik a következő területeket: raspberry-pi, user interface, API, hálózati kommunikáció, linux, SQL, AVR, PIC, microcontroller. Ez egy gondolkodást igénylő munkakör, amelyben nagyon sok időt kell tölteni a paradigmák kidolgozásával, a kód megtervezésével, valamint a projektmenedzserrel.

Elvárások

Tudjon programozni valamilyen nyelven, és értse a programozás lényegét. Előny, ha egy object orientált nyelvet ismer. Nem azt várjuk el, hogy a jelentkezőnek papírja legyen iskoláról/egyetemtől, hanem azt, hogy képes legyen megtanulni új paradigmákat és új programozási nyelveket. Az sem baj, ha magától tanult meg programozni. Az sem baj, ha egyetemi diplomája van, mert előnyére válhat. A munkakör nem igényel NET és ehhez hasonló ismert környezeteket, viszont technikai kreativitást elvárás. Elektrotechnikai tudás előny, de nem követelmény.

Amit kínálunk

Ez egy olyan munkakör, ahol különböző új technológiákat, operációs rendszereket, nyelveket meg lehet tanulni. A projektmenedzser sok év fejlesztési tapasztalattal rendelkezik, USA-ban kezdte a 80-as években, éppen ezért a fejlesztési metodikát és az iparban leggyakoribb paradigmákat lehet megtanulni tőle. Nem szokványos munkakör, mert sok tanulást igényel és nagyon rugalmas hozzáállást. Tehát nem egy szokványos, általában ismert programozói állásról van szó.

Elvárt nyelvtudás

magyar, angol

Munkavégzés címe

Románia, Hargita, Csíkszereda

A cégről röviden

Építőipari cég, mélyépítési területen dolgozunk, műgyantákkal foglalkozunk, ország minden részén vállalunk kisebb-nagyobb munkákat. Cégcsoportunk 23 éve működik a térségben.